RumahProdukperintangCip perintang - permukaan GunungCRF2512-FX-R005ELF
CRF2512-FX-R005ELF Image
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
CRF2512-FX-R005ELF
Mfr# CRF2512-FX-R005ELF
Mfr. Bourns, Inc.
Penerangan RES 0.005 OHM 1% 2W 2512
Status RoHS Lead percuma / RoHS Compliant
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai Bourns, Inc. CRF2512-FX-R005ELF
Helaian data CRF2512-FX-R005ELF.pdf
Penerangan
  • Dalam stok:4701 pcs
  • Atas Perintah:0 pcs
  • Minimum:1 pcs
  • Gandaan:1 pcs
  • Lead-Time Kilang::Call
Gunakan Borang Bawah untuk Mengemukakan Permintaan untuk Sebut Harga
*Kuantiti
*Bahagian No.
*E-mel
*Nama Kenalan
*Telefon
*Syarikat
Mesej
Nombor Bahagian CRF2512-FX-R005ELF
Pengeluar Bourns, Inc.
Status Status Percuma / Rosh Status Lead percuma / RoHS Compliant
Kuantiti Tersedia 4701 pcs
Toleransi ±1%
suhu Pekali ±100ppm/°C
Pembekal Peranti Pakej 2512
Saiz / Dimensi 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Siri CRF
Mod panel 5 mOhms
Kuasa (Watt) 2W
pembungkusan Cut Tape (CT)
Pakej / Kes 2512 (6432 Metric)
Nama lain CRF2512-FX-R005ELFCT
Suhu Operasi -55°C ~ 170°C
Bilangan Penamatan 2
Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) 1 (Unlimited)
Status Status Percuma / Rosh Status Lead free / RoHS Compliant
Tinggi - Duduk (Max) 0.032" (0.80mm)
ciri-ciri Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Kadar kegagalan -
Penerangan terperinci 5 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Element