RumahProdukKristal, Pengayun, Resonatorskristal402F2001XIDT
402F2001XIDT Image
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
402F2001XIDT
Mfr# 402F2001XIDT
Mfr. CTS Electronic Components
Penerangan CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
Status RoHS Lead percuma / RoHS Compliant
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai CTS Electronic Components 402F2001XIDT
Helaian data 1.402F2001XIDT.pdf
  2.402F2001XIDT.pdf
Penerangan
  • Dalam stok:5988 pcs
  • Atas Perintah:0 pcs
  • Minimum:1 pcs
  • Gandaan:1 pcs
  • Lead-Time Kilang::Call
Gunakan Borang Bawah untuk Mengemukakan Permintaan untuk Sebut Harga
*Kuantiti
*Bahagian No.
*E-mel
*Nama Kenalan
*Telefon
*Syarikat
Mesej
Nombor Bahagian 402F2001XIDT
Pengeluar CTS Electronic Components
Status Status Percuma / Rosh Status Lead percuma / RoHS Compliant
Kuantiti Tersedia 5988 pcs
Helaian data 1.402F2001XIDT.pdf 2.402F2001XIDT.pdf
Jenis MHz Crystal
Saiz / Dimensi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Siri 402
penilaian -
pembungkusan Tape & Reel (TR)
Pakej / Kes 4-SMD, No Lead
Suhu Operasi -40°C ~ 85°C
Mod operasi Fundamental
pemasangan Jenis Surface Mount
Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) 1 (Unlimited)
beban kemuatan 18pF
Status Status Percuma / Rosh Status Lead free / RoHS Compliant
Tinggi - Duduk (Max) 0.022" (0.55mm)
kekerapan Toleransi ±10ppm
kekerapan kestabilan ±15ppm
kekerapan 20MHz
ESR (Siri rintangan Setaraf) 100 Ohms
Penerangan terperinci 20MHz ±10ppm Crystal 18pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead