RumahProdukPematerian, pematrian, Rework ProdukPematerian, pematrian, Rework Tips, muncungES75BV011
ES75BV011 Image
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
ES75BV011
Mfr# ES75BV011
Mfr. EasyBraid Co.
Penerangan BEVEL 1.10MM
Status RoHS Lead percuma / RoHS Compliant
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai EasyBraid Co. ES75BV011
Helaian data ES75BV011.pdf
Penerangan
  • Dalam stok:5427 pcs
  • Atas Perintah:0 pcs
  • Minimum:1 pcs
  • Gandaan:1 pcs
  • Lead-Time Kilang::Call
Gunakan Borang Bawah untuk Mengemukakan Permintaan untuk Sebut Harga
*Kuantiti
*Bahagian No.
*E-mel
*Nama Kenalan
*Telefon
*Syarikat
Mesej
Nombor Bahagian ES75BV011
Pengeluar EasyBraid Co.
Penerangan BEVEL 1.10MM
Status Status Percuma / Rosh Status Lead percuma / RoHS Compliant
Kuantiti Tersedia 5427 pcs
Helaian data ES75BV011.pdf
lebar 0.039" (1.00mm)
Tip - Jenis Soldering
Tip - Bentuk Bevel 60°
Tip - Chip Saiz -
Kadar suhu 662°F ~ 748°F (350°C ~ 398°C)
Siri ES
Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) 1 (Unlimited)
Panjang 0.530" (13.46mm)
Status Status Percuma / Rosh Status Lead free / RoHS Compliant
Tinggi 0.047" (1.19mm)