RumahProdukKristal, Pengayun, ResonatorspengayunSIT8918BE-22-33N-48.000000D
SIT8918BE-22-33N-48.000000D Image
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
SIT8918BE-22-33N-48.000000D
Mfr# SIT8918BE-22-33N-48.000000D
Mfr. SiTime
Penerangan OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS SMD
Status RoHS Lead percuma / RoHS Compliant
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai SiTime SIT8918BE-22-33N-48.000000D
Helaian data SIT8918BE-22-33N-48.000000D.pdf
Penerangan
  • Dalam stok:26777 pcs
  • Atas Perintah:0 pcs
  • Minimum:1 pcs
  • Gandaan:1 pcs
  • Lead-Time Kilang::Call
Gunakan Borang Bawah untuk Mengemukakan Permintaan untuk Sebut Harga
*Kuantiti
*Bahagian No.
*E-mel
*Nama Kenalan
*Telefon
*Syarikat
Mesej
Nombor Bahagian SIT8918BE-22-33N-48.000000D
Pengeluar SiTime
Status Status Percuma / Rosh Status Lead percuma / RoHS Compliant
Kuantiti Tersedia 26777 pcs
Voltan - Bekalan 3.3V
Jenis XO (Standard)
Saiz / Dimensi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Siri SiT8918B
penilaian -
pembungkusan Tape & Reel (TR)
Pakej / Kes 4-SMD, No Lead
Pengeluaran LVCMOS, LVTTL
Suhu Operasi -40°C ~ 105°C
pemasangan Jenis Surface Mount
Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) 1 (Unlimited)
Pengilang Standard Lead Time 8 Weeks
Status Status Percuma / Rosh Status Lead free / RoHS Compliant
Tinggi - Duduk (Max) 0.032" (0.80mm)
fungsi -
kekerapan kestabilan ±25ppm
kekerapan 48MHz
Penerangan terperinci 48MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead
Semasa - Bekalan (Max) 4.5mA