RumahProdukperintangCip perintang - permukaan GunungRMCF1210FT5M60
RMCF1210FT5M60 Image
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
RMCF1210FT5M60
Mfr# RMCF1210FT5M60
Mfr. Stackpole Electronics, Inc.
Penerangan RES 5.6M OHM 1% 1/3W 1210
Status RoHS Lead percuma / RoHS Compliant
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai Stackpole Electronics, Inc. RMCF1210FT5M60
Helaian data 1.RMCF1210FT5M60.pdf
  2.RMCF1210FT5M60.pdf
Penerangan
  • Dalam stok:1339488 pcs
  • Atas Perintah:0 pcs
  • Minimum:1 pcs
  • Gandaan:1 pcs
  • Lead-Time Kilang::Call
Gunakan Borang Bawah untuk Mengemukakan Permintaan untuk Sebut Harga
*Kuantiti
*Bahagian No.
*E-mel
*Nama Kenalan
*Telefon
*Syarikat
Mesej
Nombor Bahagian RMCF1210FT5M60
Pengeluar Stackpole Electronics, Inc.
Status Status Percuma / Rosh Status Lead percuma / RoHS Compliant
Kuantiti Tersedia 1339488 pcs
Helaian data 1.RMCF1210FT5M60.pdf 2.RMCF1210FT5M60.pdf
Toleransi ±1%
suhu Pekali ±100ppm/°C
Pembekal Peranti Pakej 1210
Saiz / Dimensi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Siri RMCF
Mod panel 5.6 MOhms
Kuasa (Watt) 0.333W, 1/3W
pembungkusan Tape & Reel (TR)
Pakej / Kes 1210 (3225 Metric)
Suhu Operasi -55°C ~ 155°C
Bilangan Penamatan 2
Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) 1 (Unlimited)
Pengilang Standard Lead Time 18 Weeks
Status Status Percuma / Rosh Status Lead free / RoHS Compliant
Tinggi - Duduk (Max) 0.028" (0.70mm)
ciri-ciri Automotive AEC-Q200
Kadar kegagalan -
Penerangan terperinci 5.6 MOhms ±1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film