RumahProdukperintangCip perintang - permukaan GunungRMCF2512FT6K65
RMCF2512FT6K65 Image
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
RMCF2512FT6K65
Mfr# RMCF2512FT6K65
Mfr. Stackpole Electronics, Inc.
Penerangan RES 6.65K OHM 1% 1W 2512
Status RoHS Lead percuma / RoHS Compliant
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai Stackpole Electronics, Inc. RMCF2512FT6K65
Helaian data 1.RMCF2512FT6K65.pdf
  2.RMCF2512FT6K65.pdf
Penerangan
  • Dalam stok:552051 pcs
  • Atas Perintah:0 pcs
  • Minimum:1 pcs
  • Gandaan:1 pcs
  • Lead-Time Kilang::Call
Gunakan Borang Bawah untuk Mengemukakan Permintaan untuk Sebut Harga
*Kuantiti
*Bahagian No.
*E-mel
*Nama Kenalan
*Telefon
*Syarikat
Mesej
Nombor Bahagian RMCF2512FT6K65
Pengeluar Stackpole Electronics, Inc.
Status Status Percuma / Rosh Status Lead percuma / RoHS Compliant
Kuantiti Tersedia 552051 pcs
Helaian data 1.RMCF2512FT6K65.pdf 2.RMCF2512FT6K65.pdf
Toleransi ±1%
suhu Pekali ±100ppm/°C
Pembekal Peranti Pakej 2512
Saiz / Dimensi 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Siri RMCF
Mod panel 6.65 kOhms
Kuasa (Watt) 1W
pembungkusan Tape & Reel (TR)
Pakej / Kes 2512 (6432 Metric)
Suhu Operasi -55°C ~ 155°C
Bilangan Penamatan 2
Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) 1 (Unlimited)
Pengilang Standard Lead Time 18 Weeks
Status Status Percuma / Rosh Status Lead free / RoHS Compliant
Tinggi - Duduk (Max) 0.028" (0.70mm)
ciri-ciri Automotive AEC-Q200
Kadar kegagalan -
Penerangan terperinci 6.65 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film