RumahProdukperintangCip perintang - permukaan GunungRMCP1210FT330R
RMCP1210FT330R Image
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
RMCP1210FT330R
Mfr# RMCP1210FT330R
Mfr. Stackpole Electronics, Inc.
Penerangan RES 330 OHM 1% 1/2W 1210
Status RoHS Lead percuma / RoHS Compliant
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai Stackpole Electronics, Inc. RMCP1210FT330R
Helaian data 1.RMCP1210FT330R.pdf
  2.RMCP1210FT330R.pdf
Penerangan
  • Dalam stok:888796 pcs
  • Atas Perintah:0 pcs
  • Minimum:1 pcs
  • Gandaan:1 pcs
  • Lead-Time Kilang::Call
Gunakan Borang Bawah untuk Mengemukakan Permintaan untuk Sebut Harga
*Kuantiti
*Bahagian No.
*E-mel
*Nama Kenalan
*Telefon
*Syarikat
Mesej
Nombor Bahagian RMCP1210FT330R
Pengeluar Stackpole Electronics, Inc.
Status Status Percuma / Rosh Status Lead percuma / RoHS Compliant
Kuantiti Tersedia 888796 pcs
Helaian data 1.RMCP1210FT330R.pdf 2.RMCP1210FT330R.pdf
Toleransi ±1%
suhu Pekali ±100ppm/°C
Pembekal Peranti Pakej 1210
Saiz / Dimensi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Siri RMCP
Mod panel 330 Ohms
Kuasa (Watt) 0.5W, 1/2W
pembungkusan Tape & Reel (TR)
Pakej / Kes 1210 (3225 Metric)
Suhu Operasi -55°C ~ 155°C
Bilangan Penamatan 2
Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) 1 (Unlimited)
Pengilang Standard Lead Time 18 Weeks
Status Status Percuma / Rosh Status Lead free / RoHS Compliant
Tinggi - Duduk (Max) 0.028" (0.70mm)
ciri-ciri Automotive AEC-Q200
Kadar kegagalan -
Penerangan terperinci 330 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film