RumahProdukperintangCip perintang - permukaan GunungMMF207FRE105R
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
MMF207FRE105R
Mfr# MMF207FRE105R
Mfr. Yageo
Penerangan RES SMD 1% 0.6W MELF
Status RoHS Lead percuma / RoHS Compliant
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai Yageo MMF207FRE105R
Helaian data MMF207FRE105R.pdf
Penerangan
  • Dalam stok:685142 pcs
  • Atas Perintah:0 pcs
  • Minimum:1 pcs
  • Gandaan:1 pcs
  • Lead-Time Kilang::Call
Gunakan Borang Bawah untuk Mengemukakan Permintaan untuk Sebut Harga
*Kuantiti
*Bahagian No.
*E-mel
*Nama Kenalan
*Telefon
*Syarikat
Mesej
Nombor Bahagian MMF207FRE105R
Pengeluar Yageo
Status Status Percuma / Rosh Status Lead percuma / RoHS Compliant
Kuantiti Tersedia 685142 pcs
Helaian data MMF207FRE105R.pdf
Toleransi ±1%
suhu Pekali ±50ppm/°C
Pembekal Peranti Pakej MELF
Saiz / Dimensi 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Siri MMF
Mod panel 105 Ohms
Kuasa (Watt) 0.6W
pembungkusan Tape & Reel (TR)
Pakej / Kes MELF, 0207
Suhu Operasi -55°C ~ 155°C
Bilangan Penamatan 2
Status Status Percuma / Rosh Status Lead free / RoHS Compliant
Tinggi - Duduk (Max) -
ciri-ciri -
Kadar kegagalan -
Penerangan terperinci 105 Ohms ±1% 0.6W Chip Resistor MELF, 0207 Metal Film