RumahProdukPematerian, pematrian, Rework ProduksolderSS-S020AS
SS-S020AS Image
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
SS-S020AS
Mfr# SS-S020AS
Mfr. EasyBraid Co.
Penerangan SOLDER WATER SOL ANTIST .020X25'
Status RoHS Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai EasyBraid Co. SS-S020AS
Helaian data
Penerangan
  • Dalam stok:5033 pcs
  • Atas Perintah:0 pcs
  • Minimum:1 pcs
  • Gandaan:1 pcs
  • Lead-Time Kilang::Call
Gunakan Borang Bawah untuk Mengemukakan Permintaan untuk Sebut Harga
*Kuantiti
*Bahagian No.
*E-mel
*Nama Kenalan
*Telefon
*Syarikat
Mesej
Nombor Bahagian SS-S020AS
Pengeluar EasyBraid Co.
Status Status Percuma / Rosh Status Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
Kuantiti Tersedia 5033 pcs
Helaian data
tolok Wire 24 AWG, 25 SWG
Berat -
Jenis Wire Solder
Suhu Penyimpanan / Penyejukan -
Maklumat Penghantaran -
Mula Hidup Rakupan -
Jangka hayat Not Applicable
Siri -
Proses Leaded
Nama lain EB1065
Takat lebur 361°F (183°C)
Status Status Percuma / Rosh Status Contains lead / RoHS non-compliant
borang Spool
Flux Jenis Water Soluble
diameter 0.020" (0.51mm)
Penerangan terperinci Leaded Water Soluble Wire Solder Sn63Pb37 (63/37) 24 AWG, 25 SWG Spool