RumahProdukLitar Bersepadu (IC)Jam / Timing - Penjana jam, PLLs, Pensintesis FreqICS345RP
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
ICS345RP
Mfr# ICS345RP
Mfr. IDT (Integrated Device Technology)
Penerangan IC VERSACLOCK SYNTHESIZER 20QSOP
Status RoHS Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai IDT (Integrated Device Technology) ICS345RP
Helaian data ICS345RP.pdf
Penerangan
  • Dalam stok:4405 pcs
  • Atas Perintah:0 pcs
  • Minimum:1 pcs
  • Gandaan:1 pcs
  • Lead-Time Kilang::Call
Gunakan Borang Bawah untuk Mengemukakan Permintaan untuk Sebut Harga
*Kuantiti
*Bahagian No.
*E-mel
*Nama Kenalan
*Telefon
*Syarikat
Mesej
Nombor Bahagian ICS345RP
Pengeluar IDT (Integrated Device Technology)
Status Status Percuma / Rosh Status Mengandungi plumbum / Rosh tidak patuh
Kuantiti Tersedia 4405 pcs
Helaian data ICS345RP.pdf
Voltan - Bekalan 3.15 V ~ 3.45 V
Jenis Clock/Frequency Synthesizer
Pembekal Peranti Pakej 20-QSOP
Siri VersaClock®
Nisbah - Input: Output 1:9
pembungkusan Tube
Pakej / Kes 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
PLL Yes with Bypass
Pengeluaran LVCMOS
Nama lain 345RP
Suhu Operasi 0°C ~ 70°C
Bilangan Circuits 1
pemasangan Jenis Surface Mount
Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) 1 (Unlimited)
Status Status Percuma / Rosh Status Contains lead / RoHS non-compliant
Input Clock, Crystal
Kekerapan - Max 200MHz