RumahProdukRF / IF dan RFIDRF Transceiver ModulSPZB32W1C2.1
Imej adalah untuk rujukan sahaja Lihat Spesifikasi Produk
SPZB32W1C2.1
Mfr# SPZB32W1C2.1
Mfr. STMicroelectronics
Penerangan RF TXRX MODULE 802.15.4 U.FL ANT
Status RoHS Lead percuma / RoHS Compliant
Maklumat lanjut Lebih banyak mengenai STMicroelectronics SPZB32W1C2.1
Helaian data SPZB32W1C2.1.pdf
Penerangan
  • Dalam stok:1472 pcs
  • Atas Perintah:0 pcs
  • Minimum:1 pcs
  • Gandaan:1 pcs
  • Lead-Time Kilang::Call
Gunakan Borang Bawah untuk Mengemukakan Permintaan untuk Sebut Harga
*Kuantiti
*Bahagian No.
*E-mel
*Nama Kenalan
*Telefon
*Syarikat
Mesej
Nombor Bahagian SPZB32W1C2.1
Pengeluar STMicroelectronics
Status Status Percuma / Rosh Status Lead percuma / RoHS Compliant
Kuantiti Tersedia 1472 pcs
Helaian data SPZB32W1C2.1.pdf
Voltan - Bekalan 2.1 V ~ 3.6 V
Digunakan IC / Bahagian STM32W
Siri -
Antara muka bersiri I²C, JTAG, SPI, UART
kepekaan -95dBm
RF Keluarga / Standard 802.15.4
Protokol Zigbee®
Power - Output 3dBm
pembungkusan Bulk
Pakej / Kes Module
Suhu Operasi -40°C ~ 85°C
pemasangan Jenis Surface Mount
Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL) 3 (168 Hours)
modulasi -
Saiz memori 128kB Flash, 8kB RAM
Status Status Percuma / Rosh Status Lead free / RoHS Compliant
kekerapan 2.4GHz
Kadar Data -
Semasa - Memancar 32mA
Semasa - Menerima 28mA